گواهی پایان دوره

این یه چیز ارزشمنده!

در آکادمی داستان نویس نوجوان ما، تلاش می‌کنیم تا به شما مهارت‌های نویسندگی، داستان نویسی، ادبیات و… را آموزش دهیم.

پس از پایان دوره هایی که دارای گواهی پایان دوره می‌باشند (در بخش توضیحات تمامی دوره ها وضعیت گواهی ذکر شده است.)، شرکت‌کنندگان می‌توانند درخواست اولیه صدور و دریافت گواهی پایان دوره را ارسال کنند.

گواهی پایان دوره ما به عنوان تأییدیه‌ای از شرکت در دوره و اخذ مهارت‌های لازم در زمینه موضوع دوره صادر می‌شود. این گواهی ها به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت رایگان، شامل جزئیات دوره، مدت زمان آموزش، محتواهای آموزشی و نام و اطلاعات شما (نام و اطلاعات شرکت کننده (اعم از کد ملی و نام پدر)) به عنوان شرکت کننده است.

فرایند دریافت گواهی پایان دوره:

۱. ثبت درخواست اولیه

نیاز است شرکت کننده پس از گذراندن و به اتمام رساندن دوره، تا یک ماه بعد از شرکت در آزمون پایانی دوره، از بخش درخواست اولیه گواهی پایان دوره که در بین سرفصل های دوره قرار دارد، درخواست خود را برای دریافت گواهی ارسال نماید. حداقل درصد برای دریافت گواهی پایان دوره ۸۰ می‌باشد.

درنظر داشته باشید که بدون انجام این مرحله و گذشت یک ماه از انجام آزمون پایانی دوره، شرکت کننده عدم تمایل خود را برای دریافت گواهی پایان دوره اعلام می‌دارد.

۲. انتظار برای بررسی اطلاعات و دریافت کد رهیگری

اطلاعات، وضعیت اتمام دوره و نمره آزمون پایانی شرکت کننده توسط کارشناسان ما بررسی می‌شود. در صورت تایید، پیامکی حاوی یک کد رهگیری برای انجام ادامه فرایند دریافت گواهی به شرکت کننده ارسال خواهد شد.

۳. ورود به سامانه صدور مدارک داستان نویس نوجوان با کد ملی و کد رهگیری ارسالی

شرکت کننده باید به سامانه صدور مدارک داستان نویس نوجوان مراجعه و از بخش صدور مدرک دوره های آموزشی، با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری که برای او پیامک شده است، درخواست نهایی خود را ثبت کند.

۴. مرور و بررسی اطلاعات شخصی

پس از ورود موفق، نام و نام خانوادگی به همراه کد ملی شرکت کننده نمایش داده می‌شود. در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده صحیح باشد، اطلاعات را تایید و فرایند را ادامه دهید، اما در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده اشتباه باشد، شرکت کننده باید مراتب را به پشتیبانی اطلاع دهد و از تایید و ادامه فرایند خودداری کند.

۵. ثبت درخواست نهایی

در این مرحله، فرم ثبت درخواست نهایی به شرکت کننده نمایش داده می‌شود و تکمیل تمامی موارد خواسته شده اجباری می‌باشد. پیامد های وارد کردن اطلاعات اشتباه و نادرست برعهده شرکت کننده می‌باشد و درخواست وی باطل می‌گردد.

در حال حاضر آکادمی داستان نویس نوجوان، ۲ نوع گواهی پایان دوره به زبان های فارسی و لاتین (انگلیسی) ارائه می‌دهد. شما می‌توانید یک یا هر دو نوع گواهی را برای صدور درخواست نمایید. در صورت انتخاب زبان لاتین، وارد کردن نام، نام خانوادگی و نام پدر به زبان انگلیسی اجباری می‌باشد.

۶. دریافت گواهی پایان دوره

پس از ثبت درخواست نهایی، طی ۷ روز کاری لینک دریافت گواهی پایان دوره برای شرکت کننده پیامک می‌شود. شرکت کننده می‌تواند گواهی پایان دوره خود را پرینت نماید یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارد. گواهی های آکادمی داستان نویس نوجوان دارای بارکد استعلام می‌باشند و تمامی افراد می‌توانند با وارد کردن کد ملی شرکت کننده در بخش استعلام مدارک، صحت گواهی را بررسی نمایند.

نکته مهم: در صورتی که در هر مرحله این راهنما، دچار مشکلی شدید یا سوالی برایتان پیش آمد، با ثبت درخواست پشتیبانی با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید.