پشتیبانی دوره ها

پشتیبانی ثبت نام

اگر هنوز دوره‌ای که به دنبال آن هستید را پیدا نکرده‌اید یا سوالی درباره دوره مورد نظرتان دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند.

اگر نیاز به راهنمایی در مورد دوره‌های موجود دارید، ما می‌توانیم جزئیاتی مانند محتوای دوره، مدت زمان، هزینه ها و شرایط ثبت نام را برایتان توضیح دهیم.

اگر در مراحل ثبت نام مشکلی دارید، نیز می‌توانید به ما اطلاع دهید. ما می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم تا فرآیند ثبت نام را به سادگی و بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

برای دریافت کمک یا پاسخ به سوالات خود، می‌توانید از طریق ارسال ایمیل یا چت آنلاین با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. ما مشتاقانه منتظر پیام شما هستیم تا بتوانیم در انتخاب دوره مناسب به شما کمک کنیم.

پشتیبانی دوره ها (خدمات پس از ثبت نام)

اگر در مورد دوره‌ای که ثبت نام کرده‌اید سوال یا مشکلی دارید، می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید. تیم پشتیبانی ما آماده است تا درخواست‌های شما را در اسرع وقت پاسخ دهد.

اگر سوالی درباره محتوای دوره از مدرس دوره دارید نیز میتوانید از بخش تیکت پشتیبانی، سوال خود را از مدرس یا کارشناسان بپرسید. ما تلاش می‌کنیم تا جواب شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

توجه داشته باشید که زمان پاسخگویی به درخواست‌های شما حداقل ۵ دقیقه و حداکثر ۲۴ ساعت کاری می‌باشد.